W obecnych czasach towarzyszy nam permanentny pęd. W obliczu zewsząd dopadających bodźców, często zapominamy o duchowej sferze naszego życia. Coraz częściej brak nam czasu na refleksję, spokojny oddech. Prowadzi to do przytłaczającego stresu i może być przyczyną problemów ze zdrowiem.

Naszym zadaniem jako ludzi jest odkrywanie punktów, które mogą dać spokój i chociaż na chwilę zapomnieć o codziennych niepokojach. Pomagają w tym podróże, medytacja, właściwy wgląd wewnątrz swojej duszy. Miejsca mocy w Indiach są przykładowo często poszukiwanym odpoczynkiem od zgiełku świata.

Czym są czakramy ziemi i jakie mają znaczenie dla naszej(go) percepcji? Gdzie znaleźć miejsca mocy w Indiach i jak je wykorzystać dla swoich korzyści?

Czym są czakramy ziemi?

Według wierzeń czakry w ludzkim ciele pełnią funkcję centrów energetycznych. Wszelkie nasze zachowania czy idee mają na nie wpływ. Człowiek z otwartymi czakrami, które usytuowane są wzdłuż kręgosłupa, charakteryzuje się zdrowiem.

Zakłócone czakry mogą być natomiast przyczyną chorób i złego samopoczucia. Dlatego tak ważne jest by regularnie spoglądać w głąb swojej duszy i poszukiwać tam harmonii.

Zaburzona energia może być uzdrawiana na różne sposoby. Można jej szukać poprzez medytację czy właściwą dietę. Warto wiedzieć, że na Ziemii występują miejsca mocy w Indiach, które cechują się dużym ładunkiem energetycznym. Określa się je nazwą czakramów ziemi. Pozwalają one odzyskać energię i nadać życiu korzystny kierunek.

Naturalne pole energetyczne, które przejawiają miejsca mocy w Indiach mają niebagatelny wpływ na działanie całej ludzkości. Pozwalają one zachowywać balans. W ludzkim wnętrzu czakry występują wzdłuż kręgosłupa, w świecie wygląda to nieco inaczej – można znaleźć aż 156 punktów czakralnych. Gdzie je znaleźć?

Jak znaleźć czakramy ziemi?

Czasem w poszukiwaniu duchowej harmonii trzeba przebyć długą drogę. Czakramy Ziemi są zróżnicowane geograficznie – miejsca mocy w Indiach czy w Polsce występują i chętni bez kłopotu je odkryją.

Przykładowo radiesteci mówią o Jasnej Górze w Częstochowie i wzgórzu wawelskim w Krakowie jako o takich miejscach. Zgodnie z teorią miejsca mocy połączone są podążającą przez nie linią energetyczną.

Wizyta w tego typu miejscach wpływa pozytywnie na samopoczucie Pozwala również rozwijać potencjał duchowy i dzięki temu odkrywać samego siebie. Istnieją także dokumenty świadczące o leczniczym wpływie, jaki posiadają miejsca mocy w Indiach i nie tylko.

Znajdując się w takim miejscu warto poświęcić się medytacji. Przeważnie są to punkty otoczone przez naturę, zatem poczucie jedności z nią może wejść na jeszcze wyższy poziom.

Odkryj swoją wewnętrzną siłę

Miejsca mocy w Indiach i nie tylko pomagają odkrywanie swojego ego. Jest to niezwykle ważne w opanowanym przez technologię i hałas świecie. Medytacja i odkrywanie swojej własnej duszy pozwala nie zwariować i utrzymać na powierzchni prawdziwe wartości.

Bez wątpienia odwiedzając czakramy Ziemi i poszukując ich łatwiej będzie nam otworzyć naszą czakrę. Dzięki takim działaniom możemy być bardziej efektywni, szczęśliwsi i zdrowsi.
Powiedzenie mówi: “w zdrowym ciele – zdrowy duch”. Warto jednak być świadomym, że odwrócenie tej sentencji też jest niezwykle trafne: “zdrowy duch to zdrowe ciało”.