Browse By

Coś dla dziewczynki

Pokój dziecięcy dla dziewczynki wcale nie oznacza, że musimy kupić różową farbę czy tapetę i urządzić królestwo słodkiej księżniczki. W końcu nie każda dziewczynka ma takie marzenia, a przy okazji jest wiele innych ciekawych pomysłów na aranżacje dla dziewczynek, więc warto je wykorzystać, a będziemy mogli cieszyć się znakomitymi efektami pod każdym względem. Dzisiaj na pewno warto zatem poszukać dla siebie doskonałych inspiracji, a będziemy mogli cieszyć się znakomitymi efektami w takiej sytuacji.

 

pobranePrzede wszystkim można postawić na dżunglę, ale w dziewczęcym stylu. Na ścianach można położyć tapetę z rysunkami dżungli. Wszystko jednak może być bardzo delikatne, gdyż podstawą będzie kolor biały, a rysunki będą mieć charakter delikatnych szkiców, bez kolorów. Oczywiście taka dekoracja nie musi się znajdować na wszystkich ścianach. Można w ten sposób ozdobić miejsce, w jakim postawimy łóżko.

Pościel z kolei może być kolorowa. Dzisiaj modne są różnego rodzaju kolorowe poduszki ze zwierzętami, na przykład z sowami, więc nadal będziemy w temacie przyrodniczym. Można zatem stworzyć bardzo atrakcyjną przestrzeń w nieco innej stylistyce. Taka dżungla czy las w wydaniu dziewczęcym znacznie różni się od chłopięcych dżungli, więc na pewno warto wziąć to wszystko pod uwagę. Z drugiej strony nasza aranżacja to spokojne miejsce do odrabiania lekcji.

Warto zatem postawić na białe meble i ściany, a dodatki dopasować kolorystycznie do tego, co znajdziemy na łóżku. Nie musi to być też zieleń, równie dobrze możemy postawić na odcienie fioletu. Mamy zatem dość sporo ciekawych możliwości do wykorzystania, dzięki którym pokój dziecięcy może całkiem sporo zyskać, a to jest przecież najważniejsze. Z takiej przestrzeni na pewno każda dziewczynka będzie zadowolona, zwłaszcza gdy nie przepada za kolorem różowym i księżniczkami. Warto zatem poszukać nieco innych ciekawych pomysłów na aranżacje, a na pewno uda nam się stworzyć coś bardzo oryginalnego.

Źródło: http://www.espol.pl/oferta/instalacje-telewizji-przemyslowej.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *